FINAŁ HALOWYCH MISTRZOSTW OZPN PIŁA W KATEGORII ŻAK - GOŁAŃCZ, 26.02.2017 R. ( NIEDZIELA )
REPREZENTANCI UKS SOCCER STARS WEZMĄ UDZIAŁ W WYŻEJ WYMIENIONYM TURNIEJU.

ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ W NIEDZIELĘ 26 LUTEGO 2017 ROKU W GOŁAŃCZY.

MIEJSCEM RYWALIZACJI JEST HALA PRZY UL. WALKI MŁODYCH 35.

ZBIÓRKA O GODZ. 07.15 NA PARKINGU PRZY UL. BYDGOSKIEJ 23 ( PARKING NA TERENIE GIMNAZJUM NR 5 ). WYJAZD O GODZ. 07.20.

TURNIEJ ROZPOCZYNA SIĘ O GODZ. 09.00 A KOŃCZY W GRANICACH GODZ. 12.30.
PLANOWANY POWRÓT OK. GODZ. 14.00. ( RODZICE OTRZYMAJĄ SMS Z DOKŁADNĄ INFORMACJĄ ).

NA TURNIEJ JEDZIEMY AUTOKAREM.

LISTA POWOŁANYCH PIŁKARZY:

1. BAŃKA SERGIUSZ 2. BOŃKA SAMUEL 3. KARGOL JAN 4. KOBUSIŃSKI KONRAD 5. KORDY JAKUB 6. KOWALSKI ALEKSANDER 7. KRYZA MATEUSZ 8. KUBIAK BARTOSZ 9. MICHAŁEK DORIAN 10. MICHAŁEK GRACJAN 11. SOTEK CYPRIAN 12. ŚWIDERSKI MATEUSZ


KAŻDY ZAWODNIK POWINIEN ZABRAĆ ZE SOBĄ:

1. AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE ( TE SĄ W POSIADANIU TRENERÓW )
2. STRÓJ AKADEMII
3. DRES AKADEMII
4. OBOWIĄZKOWO OCHRANIACZE NA GOLENIE ( BEZ NICH SĘDZIA NIE DOPUŚCI ZAWODNIKÓW DO ZAWODÓW )

JEŻELI POWOŁANI ZAWODNICY Z RÓŻNYCH PRZYCZYN NIE MOGĄ BYĆ NA ZAWODACH PROSIMY O NATYCHMIASTOWE POINFORMOWANIE O TYM FAKCIE TRENERÓW AKADEMII.

BADANIA LEKARSKIE - PIĄTEK, 10.03.2017 R. GODZ. 15.00 !!
W PIĄTEK 10 MARCA OD GODZ. 15.00 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 3 PRZY ULICY ŻEROMSKIEGO 41 W GABINECIE PIELĘGNIARKI SZKOLNEJ ODBĘDĄ SIĘ BADANIA LEKARSKIE DLA ZAWODNIKÓW, KTÓRYM KOŃCZY SIĘ WAŻNOŚĆ KARTY LUB BĘDĄ MIEĆ ROBIONE BADANIA PO RAZ PIERWSZY.

PONIŻEJ LISTA OSÓB DO KTÓRYCH KIEROWANA JEST INFORMACJA:



GRUPA TRAMPKARZ
1. FILUT OLIWIA 2. GRYKA BARTOSZ 3. HAŃCZARYK MARCEL 4. KAMIŃSKI PAWEŁ 5. KASZUBSKI PATRYK 6. KAWIECKI GRACJAN 7. KOZIEŁ MICHAŁ 8. KRYSTEK ADAM 9. LEWANDA ADRIAN 10. MARCINKOWSKI MATEUSZ 11. MOROCH JAKUB 12. NOWACKI JAKUB 13. OKRÓJ JAN 14. PAŃKOW MATEUSZ 15. WALISZEWSKI KRZYSZTOF 16. WYSOCKI MARCELI


GRUPA MŁODZIK:
1. BEDNARSKI PATRYK 2. GROCHOWSKI PAWEŁ 3. KAŁUŻNY PATRYK 4. KRYKA BARTOSZ 5. KRZYWICKI KONRAD 6. KUBIK DOMINIK 7. KUBIK ŁUKASZ 8. MALINOWSKI ALEKSANDER 9. MARCINKOWSKI MICHAŁ 10. NAMYŚLAK KACPER 11. NAMYŚLAK KRYSTIAN 12. OPSZAŃSKI GRACJAN 13. ORŁOWSKI ADAM 14. PAWEŁCZAK WIKTOR 15. ROZMIAREK PIOTR 16. SARNOWSKI TYMOTEUSZ 17. STELMACH BARTOSZ 18. SZULC JAKUB 19. SZUMSKI ALAN


GRUPA ORLIK I i ORLIK II:
1. BIRONT JULIA 2. CHOJNACKI JAKUB 3. KRZYŻANEK NIKODEM 4. KUBIK CRISTIAN 5. KUBIAK BARTOSZ 6. MROZEK WIKTORIA 7. RADZYMIŃSKI GABRIEL 8. RAJCZAKOWSKI RADOSŁAW 9. RATAJCZAK JAKUB 10. WEGLARSKI SEBASTIAN 11. WIESIOŁEK ADAM


GRUPA ŻAK I, ŻAK II i ŻAK III:
1. BAŃKA SERGIUSZ 2. BLAJCHERT TOMASZ 3. BOŃKA SAMUEL 4. CIERPICKI WOJCIECH 5. DERESZ MARCIN 6. FONS IGOR 7. GRAJCZAK NIKODEM 8. IWIŃSKI FILIP 9. JASIŃSKI ALEXANDER 10. JASOŃ WIKTOR 11. KAMIŃSKI SZYMON 12. KOZŁOWSKI KACPER 13. KRYZA MATEUSZ 14. KRYKA TYMOTEUSZ 15. MACIEJSKI SZYMON 16. MALINOWSKI FRANCISZEK 17. MAREK WOJCIECH 18. MICHNIEWICZ MAKSYMILIAN 19. MROZEK PIOTR 20. PAĆ JAKUB 21. PRZYBYLSKI JAKUB 22. STAWSKI BARTOSZ 23. SZMYT MILAN 24. SZUMSKI REMIGIUSZ 25. WIŚNIEWSKI JAKUB 26. ZIEMANN ADAM


PROSZĘ PRZYGOTOWAĆ SIĘ, ŻE BADANIA BĘDĄ DŁUŻSZE. KAŻDY ZAWODNIK BĘDZIE MIAŁ BADANIE EKG SERCA.

PIERWSI ZAWODNICY MOGĄ BYĆ JUŻ PRZYJMOWANI OD GODZ. 15.00 !!!
W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI BĘDĄ PRZYJMOWANI ZAWODNICY Z GRUPY ŻAK ORAZ ORLIK, PONIEWAŻ W PIĄTKI MAJĄ TRENINGI. BĘDĄ ONI PRZYJMOWANI OD 15.00 DO 16.30.

ZAWODNICY Z GRUP MŁODZIK I TRAMPKARZ BĘDĄ PRZYJMOWANI OD 16.30 DO 18.00.


JEŻELI KTOŚ Z WYMIENIONYCH ZAWODNIKÓW NA LIŚCIE MA AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE Z INNEGO ŹRÓDŁA NP. ZE SZKOŁY PROSZONY JEST O POINFORMOWANIE O TYM FAKCIE TRENERA MIŁOSZA I DOSTARCZENIA KSERO TYCH BADAŃ.

KOSZT BADAŃ WYNOSI 30 ZŁ. BADANIA SĄ WAŻNE PRZEZ OKRES 6 MIESIĘCY. OBECNOŚĆ WSZYSTKICH WYMIENIONYCH OSÓB JEST OBOWIĄZKOWA. BEZ AKTUALNYCH BADAŃ LEKARSKICH ZAWODNIK NIE MOŻE BRAĆ UDZIAŁU W TRENINGACH ORAZ ZAWODACH SPORTOWYCH.

RELACJA Z ELIMINACJI DO FINAŁU HALOWYCH MISTRZOSTW OZPN PIŁA W KATEGORII ŻAK - JASTROWIE, 19.02.2017 R.
W DNIU DZISIEJSZYM W JASTROWIU ODBYŁ SIĘ HALOWY TURNIEJ ELIMINACYJNY W KATEGORII ŻAK.

W TURNIEJU BRAŁO UDZIAŁ SIEDEM DRUŻYN, PODZIELONYCH NA DWIE GRUPY. NASZYM MŁODYM ADEPTOM PRZYSZŁO RYWALIZOWAĆ W PODGRUPIE "B".

W PIERWSZYM MECZU ZAGRALIŚMY Z I ZESPOŁEM FA Z PIŁY REMISUJĄC TO SPOTKANIE 0:0, W DRUGIM SPOTKANIU TURNIEJU UDAŁO SIĘ ZAINKASOWAĆ 3 PUNKTY,ZWYCIĘŻAJĄC 2:1, A NASZYM PRZECIWNIKIEM BYŁ ZESPÓŁ Z AP REISSA.

NA SWOJĄ OSTATNIĄ POTYCZKĘ W GRUPIE MUSIELIŚMY CZEKAĆ AŻ PONAD GODZINĘ, NIE
WPŁYNĘŁO TO JEDNAK ROZLUŹNIAJĄCO NA NASZYCH PIŁKARZY, A WRĘCZ PRZECIWNIE ZDOŁALIŚMY POKONAĆ GOSPODARZY 2:0 CO W REZULTACIE DAŁO NAM 1 MIEJSCE W GRUPIE.

W MECZU PÓŁFINAŁOWYM NASZYM PRZECIWNIKIEM BYŁ ZESPÓŁ MOSIR-U Z PIŁY,PO BARDZO DOBREJ GRZE NIE POZOSTAWILIŚMY ZŁUDZEŃ JAKI ZESPÓŁ JEST DZISIAJ LEPIEJ DYSPONOWANY WYGRYWAJĄC I TĄ BATALIĘ 2:0.

W FINALE SPOTKALIŚMY SIĘ PO RAZ DRUGI ZESPOŁEM FA I PIŁA. PO BARDZO DOBRYM MECZU PEŁNYM EMOCJI I ZWROTÓW AKCJI ZDOŁALIŚMY STRZELIĆ JEDNĄ BRAMKĘ NIE TRACĄC
ŻADNEJ I TYM SAMYM ZWYCIĘŻAJĄC W DZISIEJSZYM TURNIEJU.

JUŻ ZA TYDZIEŃ SPRAWDZIAN DUŻO TRUDNIEJSZY BO WYJAZD NA FINAŁ DO GOŁAŃCZY.NADMIENIĆ RÓWNIEŻ TRZEBA FAKT STRZELENIA PRZEZ DORIANA MICHAŁKA NAJPIĘKNIEJSZEJ BRAMKI TURNIEJU W MECZU Z GOSPODARZAMI TURNIEJU.

BRAMKA WYWARŁA OGROMNE WRAŻENIE NA TRENERZE POLONII JASTROWIE, KTÓRY POSTANOWIŁ OSOBIŚCIE WYRÓŻNIĆ NASZEGO ZAWODNIKA, ALE GRATULACJE OCZYWIŚCIE NALEŻĄ SIĘ WSZYSTKIM ZAWODNIKOM REPREZENTUJĄCYM NASZĄ AKADEMIĘ JAK RÓWNIEŻ ICH RODZICOM, DZIADKOM, OPIEKUNOM.

UKS SOCCER STARS GODNIE REPREZENTOWALI:

1. BAŃKA SERGIUSZ 2. BOŃKA SAMUEL 3. KOBUSIŃSKI KONRAD 4. KORDY JAKUB 5. KRYZA MATEUSZ 6. KUBIAK BARTOSZ 7. MACIEJSKI SZYMON 8. MICHAŁEK DORIAN 9. MICHAŁEK GRACJAN 10. MICHNIEWICZ MAKS 11. SOTEK CYPRIAN 12. ŚWIDERSKI MATEUSZ


RELACJA Z ELIMINACJI DO FINAŁU HALOWYCH MISTRZOSTW OZPN PIŁA W KATEGORII MŁODZIK - PIŁA, 07.02.2017 R.
WE WTOREK 7 LUTEGO 2017 ROKU W PILE W HALI PWSZ ODBYŁY SIĘ ELIMINACJE W PIŁCE HALOWEJ CHŁOPCÓW KATEGORII MŁODZIK.

W ELIMINACJACH WYSTĘPOWAŁ ZESPÓŁ UKS SOCCER STARS PIŁA, KTÓRY BYŁ PODZIELONY NA DWIE GRUPY UKS SOCCER I PIŁA I UKS SOCCER II PIŁA. W TURNIEJU BRAŁO UDZIAŁ 6 ZESPOŁÓW, KTÓRE BYŁY PODZIELONE NA DWIE GRUPY.

GRUPA A: WŁÓKNIARZ OKONEK, UKS SOCCER II PIŁA, FA I PIŁA

GRUPA B: UKS SOCCER I PIŁA, MOSIR PIŁA, FA II PIŁA

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY HAROMONOGRAM GIER ORAZ WYNIKI SPOTKAŃ.

GRUPA A
WŁÓKNIARZ OKONEK – UKS SOCCER II PIŁA 1:2
FA I PIŁA - WŁÓKNIARZ OKONEK 4:1
UKS SOCCER II PIŁA - FA I PIŁA 0:1

GRUPA B
UKS SOCCER I PIŁA – MOSIR PIŁA 2:3
FA II PIŁA - UKS SOCCER I PIŁA 1:3
MOSIR PIŁA – FA II PIŁA 9:0

FAZA FINAŁOWA
PÓŁFINAŁ I
FA I PIŁA – UKS SOCCER I PIŁA 4:1

PÓŁFINAŁ II
UKS SOCCER II PIŁA – MOSIR PIŁA 2:3

MECZ O 3 MIEJSCE
UKS SOCCER I PIŁA – UKS SOCCER II PIŁA 3:5

UKS SOCCER I PIŁA REPREZENTOWALI: GROCHOWSKI PAWEŁ, KOWALSKI BARTOSZ, KRYKA BARTOSZ, KUBIK DOMINIK (4XBRAMKI), KUBIK ŁUKASZ (1XBRAMKA), STELMACH BARTOSZ (1XBRAMKA), SZUMSKI ALAN (2XBRAMKI)

UKS SOCCER II PIŁA REPREZENTOWALI: BEDNARSKI PATRYK, KRZYWICKI KONRAD (1XBRAMKA), MAŁKA KAROL, NAMYŚLAK KACPER, NAMYŚLAK KRYSTIAN (4XBRAMKI), ORŁOWSKI ADAM ( 1X BRAMKA), SZULC JAKUB (3XBRAMKI)


ELIMINACJE DO FINAŁU HALOWYCH MISTRZOSTW OZPN PIŁA W KATEGORII ŻAK - JASTROWIE, 19.02.2017 R. ( NIEDZIELA )
REPREZENTANCI UKS SOCCER STARS WEZMĄ UDZIAŁ W WYŻEJ WYMIENIONYM TURNIEJU.

ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ W NIEDZIELĘ 19 LUTEGO 2017 ROKU W JASTROWIU.

MIEJSCEM RYWALIZACJI JEST HALA PRZY UL. KILIŃSZCZAKÓW 18A.

ZBIÓRKA O GODZ. 08.45 NA PARKINGU PRZY UL. BYDGOSKIEJ 23 ( PARKING NA TERENIE GIMNAZJUM NR 5 ).

TURNIEJ ROZPOCZYNA SIĘ O GODZ. 10.00 A KOŃCZY W GRANICACH GODZ. 13.30 - 15.00 W ZALEŻNOŚCI OD ZAJĘTEGO MIEJSCA W ZAWODACH.

NA TURNIEJ JEDZIEMY AUTOKAREM.

LISTA POWOŁANYCH PIŁKARZY:

1. BAŃKA SERGIUSZ 2. BOŃKA SAMUEL 3. KOBUSIŃSKI KONRAD 4. KORDY JAKUB 5. KRYZA MATEUSZ 6. KUBIAK BARTOSZ 7. MACIEJSKI SZYMON 8. MICHAŁEK DORIAN 9. MICHAŁEK GRACJAN 10. MICHNIEWICZ MAKS 11. SOTEK CYPRIAN 12. ŚWIDERSKI MATEUSZ


KAŻDY ZAWODNIK POWINIEN ZABRAĆ ZE SOBĄ:

1. AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE ( TE SĄ W POSIADANIU TRENERÓW )
2. STRÓJ AKADEMII
3. DRES AKADEMII
4. OBOWIĄZKOWO OCHRANIACZE NA GOLENIE ( BEZ NICH SĘDZIA NIE DOPUŚCI ZAWODNIKÓW DO ZAWODÓW )

JEŻELI POWOŁANI ZAWODNICY Z RÓŻNYCH PRZYCZYN NIE MOGĄ BYĆ NA ZAWODACH PROSIMY O NATYCHMIASTOWE POINFORMOWANIE O TYM FAKCIE TRENERÓW AKADEMII.
©

Witamy na stronie Soccer Stars

Akademia Pi?karska Soccer Stars - Mi?osz Malczewski

Logowanie

Nie pamiętam hasła.

Nie masz jeszcze konta? Za?ó? je!

Utwórz konto / zarejestruj si? i korzystaj w pe?ni z funkcji dost?pnych na naszej stronie!

Reklama




Dołącz do Nas na facebooku!
Treningi indywidualne
UKS SOCCER STARS
Stats
stat4u