BADANIA LEKARSKIE 05.09.2014 R. ( PIĄTEK ) GODZ. 15.30 - 17.30.W PIĄTEK 5 WRZEŚNIA 2014 R. O GODZ. 15.30 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 3 PRZY ULICY ŻEROMSKIEGO 41 W GABINECIE PIELĘGNIARKI SZKOLNEJ
ODBĘDĄ SIĘ BADANIA LEKARSKIE DLA ZAWODNIKÓW NIŻEJ WYMIENIONYCH GRUP, KTÓRYM KOŃCZY SIĘ WAŻNOŚĆ KARTY LUB BĘDĄ MIEĆ ROBIONE BADANIA PO RAZ PIERWSZY.PONIŻEJ LISTA OSÓB DO KTÓRYCH KIEROWANA JEST INFORMACJA:


GRUPA ŻAK:
1. MAJEWSKI ALAN 2. WIŚNIEWSKI DOMINIK


GRUPA ŻAK/ORLIK:
1. CUDERA JONATAN 2. KRZYŻANEK NIKODEM 3. PAŁUBICKI MARCEL 4. RAJCZAK OSKAR 5. RATAJCZAK JAKUB 6. WRZESZCZ OSKAR


GRUPA ORLIK/MŁODZIK:
1. ADAMCZEWSKI DAWID 2. BEDNARSKI PATRYK 3. GALEWSKI GRACJAN 4. GROCHOWSKI PAWEŁ 5. KAŁUŻNY PATRYK 6. KRYKA BARTOSZ 7. MATUSIAK ADRIAN 8. NAMYSLAK KRYSTIAN 9. ORŁOWSKI ADAM 10. PAWEŁCZAK WIKTOR 11. STELMACH BARTOSZ 12. SZMYT MARCEL 13. SZUMSKI ALAN 14. SZULC JAKUB 15. TOMASZEWICZ JAKUB


GRUPA MŁODZIK:
1. BRUSKI JAKUB 2. DOJLIDA FILIP 3. GÓRKA MATEUSZ 4. HAŃCZARYK MARCEL 5. KOBUSIŃSKI HUBERT 6. KOWALIK FILIP 7. KOWALIK SZYMON 8. KRYSTEK ADAM 9. KOZIEŁ JAKUB 10. ŁAPIŃSKI KACPER 11. MACHOCKI MATEUSZ 12. MILACHOWSKI MARCEL 13. OLSZEWSKI OLIWIER 14. RATAJCZAK MACIEJ 15. WYRWICKI MAREK


NOWI ZAWODNICY Z GRUP ŻAK, ŻAK II ORAZ ŻAK/ORLIK:
1. WSZYSCY ZAWODNICY, KTÓRZY DOŁĄCZYLI DO WYŻEJ WYMIENIONYCH GRUP OD WRZEŚNIA 2014 R.


BADANIA DLA GRUP ŻAK, ŻAK/ORLIK ORAZ ORLIK/MŁODZIK ODBĘDĄ SIĘ W GODZ. 15.30 - 16.30, DLA GRUPY MŁODZIK W GODZ. 16.30 - 17.30. PROSZĘ PRZYGOTOWAĆ SIĘ, ŻE BADANIA BĘDĄ DŁUŻSZE. KAŻDY ZAWODNIK BĘDZIE MIAŁ BADANIE EKG SERCA.

KOSZT BADAŃ WYNOSI 30 ZŁ. BADANIA SĄ WAŻNE PRZEZ OKRES 6 MIESIĘCY. OBECNOŚĆ WSZYSTKICH WYMIENIONYCH OSÓB JEST OBOWIĄZKOWA. AKTUALNE BADANIA SĄ WYMAGANE DO UCZESTNICZENIA W TRENINGACH ORAZ TURNIEJACH AKADEMII PIŁKARSKIEJ SOCCER STARS.

ZEBRANIE Z RODZICAMI, PIĄTEK 11.07.2014 R. GODZ. 17.00 - SALA GIMNASTYCZNA ZESPOŁU SZKÓŁ NR 3 W PILE !!!
UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE W PIĄTEK 11 LIPCA 2014 ROKU O GODZ. 17.00 W SALI GIMNASTYCZNEJ ZESPÓLU SZKÓŁ NR 3 W PILE ODBĘDZIE SIĘ ZEBRANIE Z RODZICAMI ZAWODNIKÓW AKADEMII PIŁKARSKIEJ SOCCER STARS.

ZWRACAMY SIĘ Z UPRZEJMĄ PROŚBĄ O 100% FREKWENCJĘ, GDYŻ NA ZEBRANIU BĘDĄ PODEJMOWANE BARDZO WAŻNE TEMATY MIĘDZY INNYMI DOTYCZĄCE OBOZU W KOŁOBRZEGU, STROJÓW, DRESÓW, ORGANIZACJI TRENINGÓW OD WRZEŚNIA ITP.

DLATEGO OBECNOŚĆ NA ZEBRANIU JEST OBOWIĄZKOWA !!!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 ZNAJDUJE SIĘ PRZY ULICY ŻEROMSKIEGO 41. NA ZEBRANIE PROSZĘ WCHODZIĆ OD STRONY BOISKA.

GŁÓWNE WEJŚCIE TEGO DNIA BĘDZIE ZAMKNIĘTE.


JESZCZE RAZ PROSIMY O KONIECZNE PRZYBYCIE.


ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM
AKADEMIA PIŁKARSKA
SOCCER STARS

UBEZPIECZENIE OD NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW AKADEMII PIŁKARSKIEJ SOCCER STARS
SZANOWNI RODZICE I OPIEKUNOWIE PRZYPOMINAMY O KONIECZNOŚCI UBEZPIECZENIA WASZYCH POCIECH OD NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW.

UBEZPIECZENIE PZU SPORT WYGASA Z POCZĄTKIEM LIPCA. UBEZPIECZENIE OBEJMUJE NIESZCZĘŚLIWE WYPADKI PODCZAS TRENINGÓW, MECZÓW ORAZ TURNIEJÓW, A TAKŻE ZDARZENIA W DRODZE NA TRENING I W DRODZE Z TRENINGU.

JEST TO UBEZPIECZENIE NA WARTOŚĆ 5000 ZŁ.
SKŁADKA ROCZNA WYNOSI 35 ZŁ NA OSOBĘ.

JEŻELI KTOŚ Z PAŃSTWA NIE JEST ZAINTERESOWANY PROSIMY O POINFORMOWANIE O TYM TRENERA MIŁOSZA.

INFORMACJA DOTYCZY WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW AKADEMII. SKŁADKĘ NALEŻY UREGULOWAĆ DO KOŃCA CZERWCA 2014 ROKU WPŁACAJĄC DO TRENERA MIŁOSZA MALCZEWSKIEGO.

RELACJA Z TURNIEJU FINAŁOWEGO OZPN PIŁA - ŻAK, JASTROWIE 13.06.2014 R.
ZWIEŃCZENIE SEZONU W RAMACH ROZGRYWEK OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W KATEGORII ŻAK MIAŁO MIEJSCE W JASTROWIU, W PIĄTEK 13 CZERWCA BIEŻĄCEGO ROKU. JAK PRZYSTAŁO NA PIĄTEK 13 NIE BYŁ TO DLA NAS SZCZĘŚLIWY DZIEŃ...

NA PEWNO ZA SUKCES NALEŻY UZNAĆ, ŻE CHŁOPCY Z TEJ KATEGORII ZNALEŹLI SIĘ W GRONIE FINALISTÓW. W OSTATNIM TURNIEJU GRAŁY NAJLEPSZE ZESPOŁY Z CAŁEGO OKRĘGU.

W ZAWODACH UDZIAŁ WZIĘŁY DRUŻYNY: UKS SOCCER STARS, FOOTBALL ACADEMY PIŁA, DRAWA KRZYŻ, POLONIA JASTROWIE, KŁOS BUDZYŃ ORAZ NOTEĆ CZARNKÓW.W FAZIE GRUPOWEJ ZAGRALIŚMY Z ZESPOŁAMI Z BUDZYNIA ORAZ KRZYŻA. OBA TE MECZE PRZEGRALIŚMY 0:2. Z PEWNOŚCIĄ WYNIKI NIE ODDAJĄ PRZEBIEGU SPOTKAŃ. W POWYŻSZYCH MECZACH MIELIŚMY SPORO SYTUACJI, ALE ŚWIETNIE DYSPONOWANI BRAMKARZE OPONENTÓW NIE DALI SIĘ ZASKOCZYĆ. NIESTETY W NASZYM PRZYPADKU POZYCJA GOLKIPERA TO ZDECYDOWANIE NAJSŁABSZA FORMACJA. I OBOJĘTNIE KTO BY NIE BRONIŁ DOSTĘPU DO NASZEJ BRAMKI ZAWSZE JEST Z TYM PROBLEM.

CHŁOPCY STANIE NA BRAMCE ODBIERAJĄ JAK KARE. NIKT Z NASZYCH PODOPIECZNYCH NIE GARNIE SIĘ DO TEJ POZYCJI ZARÓWNO NA TRENINGACH JAK I NA TURNIEJACH. W EFEKCIE TRACIMY BARDZO ŁATWE BRAMKI. TAK BYŁO NA FINAŁACH.

W MECZU O 5 MIEJSCE ZAGRALIŚMY Z NOTECIĄ CZARNKÓW. W CZASIE PODSTAWOWYM PADŁ REMIS. W KARNYCH ULEGLIŚMY 1:3. JEDYNE CELNE TRAFIENIE ODDAŁ KAPITAN KRYSTIAN NAMYŚLAK.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA FINAŁU.

1. KŁOS BUDZYŃ 2. POLONIA JASTROWIE 3. FOOTBALL ACADEMY PIŁA 4. DRAWA KRZYŻ
5. NOTEĆ CZARNKÓW 6. UKS SOCCER STARS

SOCCER STARS REPREZENTOWALI:

1. KAŁUŻNY PATRYK 2. KRZYŻANEK NIKODEM 3. MAJEWSKI ALAN 4. NAMYŚLAK KRYSTIAN 5. ORŁOWSKI ADAM 6. PAŁUBICKI MARCEL 7. PODEMSKI KONRAD 8. RAJCZAK OSKAR 9. ROZMIAREK PIOTR 10. STELMACH BARTOSZ 11. SZUMSKI ALAN

RELACJA Z IV RUNDY WIOSENNEJ REWANŻOWEJ OZPN PIŁA - MŁODZIK, DZIEMBOWO 08.06.2014 R.


NAJSTARSI REPREZENTANCI SOCCER STARS RYWALIZOWALI W DZIEMBOWIE. TURNIEJ MIAŁ MIEJSCE W NIEDZIELĘ 8 CZERWCA.

Z POWOŁANYCH 19 ZAWODNIKÓW NA TURNIEJ STAWIŁO SIĘ 9. BRAK MOŻLIWOŚCI DOKONYWANIA ZMIAN PRZEZ TRENERA MARCINA ODBIŁ SIĘ NEGATYWNIE NA WYNIKACH OSIĄGNIĘTYCH PRZEZ MŁODZIKÓW.

CHŁOPCY DZIELNIE WALCZYLI, NIE TYLKO Z OPONENTAMI, ALE RÓWNIEŻ Z POGODĄ BOWIEM PANOWAŁ NIEMIŁOSIERNY SKWAR. WYNIKI NIE BYŁY NAJGORSZE, ALE Z PEWNOŚCIĄ PRZYDAŁABY SIĘ MOŻLIWOŚĆ ROTACJI SKŁADEM, A NIE GRA GOŁĄ DZIEWIĄTKĄ.

POZOSTAJE PYTANIE DLACZEGO DOPISAŁA TAK SŁABA FREKWENCJA? W MŁODSZYCH GRUPACH BYŁOBY TO NIE DO POMYŚLENIA...

WYNIKI UKS SOCCER STARS ORAZ TABELA KOŃCOWA RUNDY ZASADNICZEJ:

1. UKS SOCCER STARS 0 : 2 MOSIR PIŁA
2. UKS SOCCER STARS 0 : 2 FOOTBALL ACADEMY PIŁA
3. UKS SOCCER STARS 0 : 3 POGOŃ ŁOBŻENICA

TABELA KOŃCOWA:

1. MOSiR PIŁA 32 83 98-13
2. FOOTBALL ACADEMY PIŁA 32 76 85-18
3. POGOŃ ŁOBŻENICA 32 30 40-80
4. UKS SOCCER STARS 32 23 25-73
5. NOTEĆ MIASTECZKO 32 15 21-85

SOCCER STARS DZIELNIE REPREZENTOWALI:

ADAMIK JAKUB, GÓRKA MATEUSZ, HAŃCZARYK MARCEL, KOWALCZYK DOMINIK, KOWALIK FILIP, KOWALIK SZYMON, MILACHOWSKI MARCEL, PRZEMIENIECKI ANDRZEJ ORAZ ROŻYŃSKI MAKS.
©

Witamy na stronie Soccer Stars

Akademia Piłkarska Soccer Stars - Miłosz Malczewski

Logowanie

Nie pamiętam hasła.

Nie masz jeszcze konta? Załóż je!

Utwórz konto / zarejestruj się i korzystaj w pełni z funkcji dostępnych na naszej stronie!


Dołącz do Nas na facebooku!
UKS SOCCER STARS
Reklama